Korzystanie ze sprawnego auta jest warunkiem tego, abyśmy nie stwarzali niebezpieczeństwa dla siebie i innych użytkowników ruchu drogowego.

Szczególna uwaga należy się samochodowym szybom, gdyż wpływają na bezpieczeństwo. Jeśli zaniepokoi nas ich stan, niezwłocznie powinniśmy je skontrolować, dlatego warto wiedzieć, jakimi cechami odznacza się godny zaufania serwis szyb samochodowych.

 

Nie tylko widoczność

Rolą szyb w samochodzie jest zapewnienie jak najlepszej widoczności, niedopuszczalne są najmniejsze zarysowania. Szybę należy traktować jako ważny element budowy samochodu. Nieprawidłowo osadzona szyba grozi wypadnięciem podczas jazdy, zagraża też ogólnej stabilności konstrukcji oraz aerodynamiczności pojazdu. Nieszczelnie wklejona szyba naraża wnętrze auta oraz znajdujące się w nim układy elektroniczne na zalanie powodujące korozję i uszkodzenie.

 

Serwis godny zaufania

Jeśli chcemy uchronić się przed skutkami wywołanymi uszkodzeniami szyb lub ich wadliwym montażem, to wybierając serwis szyb samochodowych, weźmy pod uwagę:

  • Jakość – parametry oferowanych szyb powinny odpowiadać szybom oryginalnym, co decyduje o bezpieczeństwie. Montowane szyby powinny pochodzić od renomowanych producentów, a potwierdzeniem jakości jest certyfikat ISO/TS 16949:2002. Dobry serwis korzysta z najwyższej jakości klejów oraz uszczelek i akcesoriów.
  • Doświadczenie – serwis z tradycją zdobył renomę i zaufanie klientów. Zyskujemy więc pewność, że dzięki wieloletniej praktyce otrzymamy z usługi najwyższej klasy.
  • Wyspecjalizowana kadra – wyszkolony zespół profesjonalistów gwarantuje szybkie i skuteczne zlikwidowanie szkody. Przyjazna atmosfera w serwisie motywuje pracowników do aktywności, na czym zyskują klienci doceniający, że ich auto znalazło się w najlepszych rekach.
  • Kompleksowa oferta – jeśli serwis szyb samochodowych swoimi usługami obejmuje wszelkie poruszające się po drogach pojazdy, to tym samym potwierdza swoją pozycję lidera. W jego warsztacie znajdą wsparcie klienci indywidualni, ale także biznesowi. Dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi ułatwi nam bezgotówkową wymianę szyby.
  • Gwarancja – bezterminowa ogólnopolska gwarancja na usługi dopełnia faktu, iż w profesjonalnym serwisie oferuje się usługi w zgodzie z najwyższymi standardami.