Naprawa i wymiana szyb z ubezpieczenia

Wszyscy wiemy, że w życiu zdarzają się czasem różne niefortunne i niemożliwe do przewidzenia wypadki, które kosztują nas potem mnóstwo czasu i pieniędzy. Należą do nich także takie sytuacje, jak uszkodzenia szyb samochodowych – dlatego warto zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia i uchronić się przed niespodziewanymi wydatkami.

Jeśli doszło do rozbicia lub zarysowania szyby, a Ty masz wykupione ubezpieczenie typu Auto Szyba lub AutoCasco, możemy kompleksowo zająć się usunięciem Twojej szkody. Naprawimy lub wymienimy szybę z ubezpieczenia, bez konieczności zapłaty za usługę (szkodę rozliczymy bezgotówkowo z Twoim Towarzystwem Ubezpieczeń).

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Nasza usługa naprawy lub wymiany szyb z ubezpieczenia daje Ci wiele korzyści. To nie tylko odciążenie dla Twojego budżetu, ale też gwarancja jakości OEM – możesz mieć pewność, żezamiennik dotychczasowej szyby będzie w pełni oryginalny.

Ponieważ dysponujemy najszerszym asortymentem szyb samochodowych na rynku, Twoja szkoda zostanie zlikwidowana szybko i sprawnie. Do Ciebie należy jedynie jej zgłoszenie w swojej firmie ubezpieczeniowej, my zajmiemy się resztą. Nie musisz więc czekać na rzeczoznawcę i kosztorys, pisać pism czy robić dokumentacji. Pamiętaj tylko, by zaznaczyć, że chcesz likwidować szkodę w FGS (Flota Glasservice Sp. z o.o.) i przekazać nam jej numer.

U nas zawsze zostaniesz fachowo i kompleksowo obsłużony. W naszych serwisach pracują wyłącznie odpowiednio wyszkoleni i doświadczeni monterzy, specjaliści w swojej branży.

Wybór naszej oferty to także bezpieczeństwo. Do montażu stosujemy tylko sprawdzone materiały chemiczne pochodzące od renomowanych producentów. Co więcej, otrzymasz bezterminową, ogólnopolską gwarancję na wykonaną usługę.

Zapraszamy do kontaktu.

Allianz
AVIVA
AXA
Compensa
Concordia
Ergo Hestia
Generali
Gothaer
Inter Risk
Link 4
MTU
Proama
PZU
Balcia
Uniqa
Warta
HDI
You Can Drive