Firma FGS – serwis szyb samochodowych

Flota Glasservice (FGS) to rozwijająca się sieć profesjonalnych placówek naprawczych. Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem szyb samochodowych. Działamy na terenie całej Polski – między innymi we Wrocławiu.

Powstaliśmy w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku. W początkowym okresie byliśmy częścią firmy James V sp. z o.o. – wówczas jednej z największych hurtowni szyb do pojazdów w Polsce. W maju 2010 r. staliśmy się osobną Spółką z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Obecnie jesteśmy częścią firmy Glass4cars S.A. – wyłącznego importera i dystrybutora marki Fuyao w Polsce.

Do wykonywanych przez nas usług należy między innymi wymiana szyb samochodowych – ale to jedynie ułamek tego, co możemy Ci zaoferować.

Doświadczona kadra i najlepsze wyposażenie

Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są kluczową częścią naszego sukcesu. W naszych punktach serwisowych zatrudniamy wyłącznie odpowiednio wyszkolonych specjalistów, którzy stale poszerzają swoje umiejętności i wiedzę oraz służą fachową pomocą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej i zgranej kadrze i wyposażeniu od najlepszych producentów jesteśmy w stanie zapewnić Klientom instytucjonalnym oraz indywidualnym najwyższy poziom obsługi w atrakcyjnej cenie.

Przychodząc do nas, możesz mieć pewność, że każde zadanie zostanie wykonane rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, a Twój portfel nie ucierpi.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku
Firma Flota Glasservice (FGS) powstała w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku ubezpieczeń. W początkowym okresie FGS, był częścią firmy James V sp. z o.o. – wówczas jednej z największych hurtowni szyb samochodowych w Polsce.  W maju 2010 r., Flota Glasservice została wyodrębniona jako osobna Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Obecnie jesteśmy częścią firmy Glass4cars S.A. – wyłącznego importera i dystrybutora marki Fuyao w Polsce.

Wykwalifikowana kadra
Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są kluczową częścią naszego sukcesu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół był dobrze wyszkolony, zgrany oraz nastawiony na satysfakcję Klientów. Przyjazna atmosfera pracy sprawia, że każdy z nas podchodzi do powierzonych zadań z wielkim zaangażowaniem i starannością, aby móc służyć fachową pomocą i stale podnosić poziom świadczonych usług.

Specjalizacja
Od samego początku działalności specjalizujemy się w usługach serwisowych w zakresie szyb samochodowych. Tworzymy ogólnopolską sieć serwisów, którym głównym profilem działalności jest naprawa i wymiana szyb w różnego rodzaju pojazdach. Koncentracja na szybach samochodowych pozwala nam osiągać bardzo wysoki poziom zadowolenia Klientów. Zadowolenie Klientów generujemy dzięki staraniom, aby Klienci zawsze otrzymywali właściwą szybę, odpowiedniej jakości, w dobrej cenie, we właściwym miejscu i czasie.

Każdego roku w naszej sieci wymieniamy setki tysięcy szyb samochodowych, naprawiamy odpryski, foliujemy i przyciemniamy szyby. Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług, w tym:

  • wymianę szyb czołowych, bocznych, tylnych w samochodach osobowych,
  • dostawczych, ciężarowych,
  • naprawę szyb czołowych,
  • przyciemnianie (foliowanie) szyb,
  • szyby zastępcze (plexi),
  • przyklejanie lusterek.

Obsługujemy różnego rodzaju pojazdy:

O nas

Ofertę kierujemy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych umożliwiając sprawną i bezgotówkową likwidację szkód z polis AC oraz ubezpieczenia szyb samochodowych.
Jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Oferujemy nie tylko pełny zakres usług, szybką oraz sprawną ich realizację, ale również szeroki asortyment produktów.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo kierowców i pasażerów. Dbamy o to, by montowane przez nas szyby samochodowe i stosowana chemia montażowa były najwyższej jakości i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.

Dlatego stosowane przez nas produkty posiadają status Oryginalnych Części Zamiennych (jakość „Q” wg. GVO/BER), spełniając przy tym niezbędne normy prawne, dotyczące oryginalnych części zamiennych.

Nasi montażyści dysponują specjalistycznym sprzętem i narzędziami do montażu szyb samochodowych, stosują wysokiej jakości materiały montażowe i systemy klejów.

Dlatego decydując się na naprawę lub wymianę szyby w naszej sieci, Klienci mają pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie ze wszystkimi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Naszymi dostawcami jest światowa czołówka producentów w branży motoryzacyjnej:

FUYAO GLASS INDUSTRY GROUP CO. LTD – jest to światowy lider rynku produkcji szyb samochodowych. Jest to spółka publiczna z siedzibą w Hong Kongu, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Fuyao Group w swoich kilkunastu fabrykach w Azji, Europie oraz USA, produkuje ponad 35 milionów szyb rocznie i dostarcza je na pierwszy montaż do wszystkich liczących się światowych producentów samochodów. Od 1987 roku Fuyao Group nieprzerwanie produkuje szyby rynku OEM &ARG. Glass4Cars przeniosło wysoką jakość produktów i usług na polski rynek motoryzacyjny.

Szyby Fuyao stosowane są na tzw. „pierwszy montaż” przez wszystkich znanych producentów samochodów na świecie. Zatem wymieniając szybę na Fuyao masz pewność, że otrzymujesz produkt spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa, odznaczający się wyjątkową jakością, odpowiedni do Twojego samochodu
Wyłącznym dystrybutorem marki Fuyao w Polsce jest firma Glass4car S.A. (obecny właściciel naszej firmy).

Guardian – to amerykański koncern zatrudniający ponad 18000 pracowników w 25 krajach świata. Głównymi ośrodki produkcji szkła dla przemysłu motoryzacyjnego są Luxemburg, Hiszpania, USA. Jako jeden z nielicznych producentów nie wyprowadził produkcji do krajów azjatyckich. Na rynku pierwotnym (OEM) skupił się na produkcji szyb dla modeli luksusowych takich marek jak Porsche, Lamborghini, BMW czy AUDI.

Asahi Glass Co. Ltd. – koncern znany jest pod takimi markami jak AGC Automotive, Splitex. Jest to największy producent szkła na świecie. Japońska perfekcja oraz innowacyjność zaowocowały najczęstszym wyborem tych właśnie marek przez producentów samochodów.  Z produktami tego koncernu macie Państwo do czynienia również codziennie, gdy przesuwacie palcami po szybkach tabletów, czy oglądając poranne wiadomości przez szkła ekranów LCD swoich telewizorów.

Pilkington – jeden z bardziej znanych w Polsce koncernów zajmujących się produkcją szkła.  Swoje uznanie zdobył przede wszystkim dzięki technologii hartowania szkła dla bardzo wymagającego przemysłu lotniczego.
Saint-Gobain Sekurit – koncern o szerokim spektrum produkcyjnym. Jego produkty bardzo często spotykane są w samochodach różnych marek. O ich, jakości przekonały się już tysiące Polaków, gdyż koncern istniej na naszym rynku od wielu lat.

ICOR – belgijska firma skupiająca się na zapewnieniu klientowi wszystkich akcesoriów potrzebnych do montażu bądź naprawy szyb samochodowych. Dzięki ich produktom macie Państwo pewność, że wszystkie jednorazowe elementy domontowane podczas wymiany szyby zostały wymienione na nowe. Opracowane przez nią żele zapewniają prawidłowe funkcjonowanie sensorów deszczu czy świateł w Państwa samochodach. Obecnie w Polsce najczęściej wykorzystywany jest jej system naprawy odprysków „ESPELITEDUO”.

DOW – największy koncern z branży chemicznej dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarcza ponad 80% ich zapotrzebowania.  Myśl technologiczna tego koncernu skupiona jest w Szwajcarii, gdzie znajdują się laboratoria odpowiedzialne za testowanie i wymyślanie nowych produktów. Wszystkie ich produkty testowane są według najbardziej rygorystycznych norm światowych.