Jeśli prowadzisz warsztat specjalizujący się w szybach samochodowych, świadcząc usługi na wysokim poziomie jesteś skoncentrowany na satysfakcji Klienta i szukasz Partnera, z którym będziesz mógł rozwinąć swój biznes to mamy ofertę skierowaną jest dla Ciebie.

Obecnie tworzymy największą w Polsce, profesjonalną sieć warsztatów specjalizujących się w szybach samochodowych i jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi, solidnymi Partnerami.

Od ponad 10 lat zajmujemy się współpracą z serwisami, z którymi wspólnie realizujemy zlecenia dla firm ubezpieczeniowych oraz flot samochodowych, wspólnie stawiając czoła rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

W ramach współpracy zapewniamy wsparcie, aby stworzyć i rozwinąć skuteczną usługę naprawy i wymiany szyb samochodowych dla Klientów firm ubezpieczeniowych oraz flot samochodowych. Oferujemy swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynacji procesu likwidacji szkód, profesjonalnej obsługi Klientów, a także znajomość procedur i wymaganej dokumentacji ubezpieczeniowej. Kierując do naszych Partnerów zlecenia ułatwiamy i pośredniczymy w kontaktach Ubezpieczalnia-Klient-Warsztat, nadzorując zlecone usługi.

Obecnie właścicielem spółki Flota Glasservice jest firm Glass4cars S.A. dzięki czemu w ramach współpracy wspieramy Partnerów w zakresie zaopatrzenia w szyby samochodowe, chemię montażową, a także wszelkie akcesoria potrzebne do profesjonalnej wymiany i naprawy szyb samochodowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami hurtowymi prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Podstawą współpracy są partnerskie i przejrzyste warunki, które z założenia mają być owocne dla obu stron.

Główne korzyści płynące ze współpracy z FGS:

  • szansa na dodatkowy zysk finansowy z realizacji otrzymywanych zleceń
  • możliwość realizacji zleceń dla firm ubezpieczeniowych i leasingowych, które pomogą rozwinąć Twój biznes
  • szkolenia techniczne, produktowe, operacyjne i handlowe
  • wprowadzenie i dostęp do najlepszych dostawców
  • wsparcie marketingowe i coaching
  • dostęp do infolinii, która pomoże Ci w razie problemów
  • współpraca z rozpoznawalną na rynku szyb samochodowych marką FGS

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu:
Łukasz Szczepanik
Dyrektor Biura Obsługi Klienta
tel. +48 724 00 97 97